WOW Čeština

WOW Čeština

Už jste někdy hráli hru, ale ocitli jste se ztraceni v náročném úkolu, kde jste nemohli překonat úroveň? Přinutilo vás to odtrhnout klávesnici a myš od sebe a nechat vás zuřit vztekem za neúspěch? I když je zcela pochopitelné cítit se poražen a zhroutit se do slz, náš tým je tu, aby vám podal ruku a pozvedl vás ke svému cíli, naprostému trháku! !
Rozpoznáváme obtížnost WOW (slova divů), ale to by vám nemělo bránit ve zkoušení znovu a znovu! Cílem slovních her je procvičit si mentální schopnost rychleji zpracovávat kognitivní dovednosti! Odpočiňte si a zbavte se stresu, protože tato příručka vám pomůže vyřešit tyto poněkud otravné úrovně.
Řekněme, že jste uvízli v určité úrovni a chystáte se vzdát! Držte koně jako kamaráda a nechte nás doprovodit k dokončení úrovně. Nyní si tyto ruce znovu pořiďte a věnujte pozornost našim každodenním aktualizacím o odpovědích na úrovni. Náš tým pro vás udělal téměř všechno těžké zvedání, jediné, co potřebujeme, abyste získali vaši pozornost a vaši vůli hrát WOW.
Toto jsou odpovědi všech prvních 1000 úrovní ve hře WOW:

Děkuji za návštěvu.
Pokud máte další bonusová slova nebo se chcete na něco zeptat, dejte nám prosím komentář.
Pozdravy

Napsat komentář