WOW Українська

WOW Українська

Ви коли-небудь грали в якусь гру, але опинилися загубленим у складному завданні, де не змогли перевищити рівень? Це змусило вас відбивати клавіатуру та мишу від себе, залишаючи у вас гнів від невдачі? Незважаючи на те, що це цілком зрозуміло, щоб почуватися переможеним і розплакатися, наша команда тут, щоб допомогти вам і підняти вас до вашої кінцевої мети, повний блокбастер! !
Ми усвідомлюємо складність WOW (слова чудес), але це не повинно заважати вам намагатися знову і знову! Мета ігор в слова – натренувати свою розумову здатність швидше переробляти когнітивні навички! Отже, відпочиньте та зніміть стрес, оскільки цей посібник допоможе вам вирішити ці досить надокучливі рівні.
Скажімо, ви застрягли на певному рівні і збираєтеся здатися! Потримайте коней і дозвольте нам проводжати вас до завершення рівня. Тепер знову покладіть руки на телефон і пильно стежте за нашими щоденними оновленнями про відповіді на рівні. Наша команда зробила для вас майже всю важку атлетику, єдине, що нам потрібно, щоб ви привернули свою увагу та свою волю, щоб зіграти в WOW.
Це відповіді всіх перших 1000 рівнів у грі WOW:

Дякую за візит.
Якщо у вас є додаткові бонусні слова або ви хочете щось запитати, дайте нам коментар.
З повагою

Залишити відповідь